Temat:

Termin:

Lokalizacja:

Typ:

Godziny zajęć:

DSR – aspekty praktyczne i korzyści finansowe

27 września 2017

Warszawa

Warsztaty

9:00 – 16:00

BANNER DSR

Rejestracja:

Formularz:
– DOC
– PDF

Cena:
– 890 PLN netto do dnia 13 września 2017
– 990 PLN netto od dnia 14 września 2017

Zaproszenie:

Szanowni Państwo,

DSR (Demand Side Response) to mechanizm, w którym duzi odbiorcy końcowi otrzymują wynagrodzenie od PSE lub agregatorów za gotowość do redukcji zużycia energii w ustalonych godzinach oraz za samą redukcje poboru energii. Usługę DSR może świadczyć każdy odbiorca posiadający zdolności redukcji obciążenia przyłączone do napięcia powyżej 1 kV. DSR jest atrakcyjny zarówno dla odbiorców, którzy mogą sterować obciążeniem jak i dla tych, którzy dysponują własnymi źródłami energii.

DSR już od wielu lat cieszy się dużym powodzeniem na rynkach zachodnich. W opublikowanym przez Komisje Europejską „Pakiecie Zimowym” jest wiele zapisów podkreślających wagę DSR oraz nowych regulacji zwiększających jego możliwości. Sterowane odbiory energii (DSR) regulowane są również przez procedowaną obecnie w sejmie ustawę o Rynku Mocy.

O praktycznych aspektach oraz korzyściach płynących z uczestniczenia w mechanizmie DSR dowiedzą się Państwo od zaproszonych przez nas Ekspertów wtrakcie seminarium:

DSR – aspekty praktyczne i wdrażanie regulacji które organizujemy 27 września w Warszawiew Warszawie

Nasze seminarium kierujemy do przemysłu energochłonnego oraz dużych odbiorców energii na rynku nieruchomości komercyjnych.

Celem szkolenia jest wsparcie jego uczestników w pozyskaniu informacji na temat korzyści wynikających z uczestnictwa w DSR oraz praktycznej wiedzy na temat funkcjonowania i wdrażania mechanizmu.

Zapraszam do udziału,
Jakub Doleżał
industry-events.eu

Program:

Szczegółowy program seminarium dostępny jest na życzenie osób zainteresowanych pod adresem mailowym:
Jakub.Delezal@industry-events.eu bądź pod numerem: +48 690 144 776.


Istnieje również możliwość zorganizowania zamkniętego szkolenia na temat DSR dostosowanego dostosowanego do potrzeb uczestników i profilu działalności Państwa firmy.
Zainteresowane firmy zapraszam do kontaktu.

Prowadzący:

Partnerzy:

Patroni medialni:

Rejestracja:

Formularz:
– DOC
– PDF

Cena:
– 890 PLN netto do dnia 13 września 2017
– 990 PLN netto od dnia 14 września 2017