Temat:
.

Termin:

Lokalizacja:

Typ:

Godziny zajęć:

Ocena oddziaływania przedsiębiorstw na środowisko – zmiany w prawie, aspekty problematyczne

16 maja 2017

Warszawa

Seminarium

9:00 – 15:00

Rejestracja:

Formularz:
DOC
PDF

Cena:
– 890 PLN netto do dnia 2 maja 2017
– 990 PLN netto od dnia 4 maja 2017

Zaproszenie:

Szanowni Państwo,

proponujemy udział w specjalistycznym seminarium:
Ocena oddziaływania przedsiębiorstw na środowisko – zmiany w prawie, aspekty problematyczne,

które odbędzie się:

16 maja 2017 w Warszawie

Seminarium obejmie kwestie regulowane przez nowelizację Ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko, która zacznie być stosowana z_dniem 1 stycznia 2017 r. Nowe prawo wprowadza nowe wymogi w kwestii tworzenia raportów środowiskowych oraz pozyskiwania decyzji środowiskowych, istotnie odmienia kształt oceny i uzgadniania środowiskowych uwarunkowań realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych, tym samym wzbudzając wiele wątpliwości i niejasności w praktycznym zastosowaniu nowych wymogów. Chcielibyśmy aby uczestnicy tego seminarium mogli zaktualizować i pogłębić swoją wiedzę z zakresu sporządzania raportów środowiskowych oraz uzyskiwania decyzji środowiskowych, zwłaszcza w kontekście już realizowanych inwestycji i_modernizacji, a także inwestycji planowanych w ciągu najbliższych lat.

Zapraszam do udziału,
Jolanta Szczepaniak
industry-events.eu

Program:

Szczegółowy program seminarium dostępny jest na życzenie osób zainteresowanych pod adresem mailowym:
biuro@industry-events.eu bądź pod numerem: +48 22 740 67 80.


Istnieje również możliwość zorganizowania zamkniętego szkolenia na temat Oceny oddziaływania przedsiębiorstw na środowisko dostosowanego do potrzeb uczestników i profilu działalności Państwa firmy.
Zainteresowane firmy zapraszam do kontaktu.

Prowadzący:

Michał Roszyk, Spec. ds. ocen oddziaływania na środowisko, Ansee Consulting

Spec. ds. ocen oddziaływania na środowisko. Reprezentuje Inwestorów w procedurze administracyjnej uzyskiwania decyzji o_środowiskowych uwarunkowaniach przedsięwzięcia z zakresu energetyki odnawialnej, dróg, kolei, linii energetycznych i_udownictwa. Absolwent Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w_Poznaniu, gdzie studiował geografię o specjalizacji kształtowanie i ochrona środowiska.

Wioleta Morzycka, Spec. ds. ochrony środowiska, nadzór środowiskowy, Ansee Consulting

Specjalista ds. ochrony środowiska oraz nadzorów środowiskowych na placach budowy. Służy pomocą w procedurze administracyjnej uzyskiwania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach przedsięwzięcia z zakresu energetyki, hydrotechniki i komunikacji miejskiej. Posiada wykształcenie w zakresie ochrony środowiska, a także bezpieczeństwa i higieny pracy. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Michał Jaśkiewicz, CEO & Founder, Ansee Consulting

CEO & Founder Ansee Consulting. Z wykształcenia jest specjalistą ds. ochrony środowiska z Uniwersytetu Wrocławskiego. Przez 14 lat pracy w branży poszerzył swoje doświadczenie i umiejętności eksperta ds. ocen oddziaływania na środowisko i_zarządzania ryzykiem środowiskowym. Kooperacja z jednostkami naukowymi zaowocowała publikacjami w zakresie wytycznych krajowych. W 2011 otrzymał nagrodę gospodarczą Gryf Dolnośląski, a w 2012 Business Centre Club zaprosił go do swojego grona, jako zaufanego przedsiębiorcę i eksperta ochrony środowiska. W 2016 roku dołączył do Zespołu Roboczego ds. jakości powietrza przy Instytucie Rozwoju Terytorialnego.

Partner:

Ansee Consulting

Firma Ansee Consulting wspomaga rozwój inwestycji w zgodzie ze środowiskiem. Oferuje swoją pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji. Szukamy rozwiązań funkcjonowania przedsięwzięcia w zgodzie ze środowiskiem, wspierając inwestora fachową pomocą w uzyskaniu decyzji środowiskowej, prowadzeniu nadzoru przyrodniczego oraz analizie i monitoringu porealizacyjnym.

Czym się wyróżniamy?

 • widzimy rozwiązania tam gdzie inni ich nie widzą
 • mamy wymaganych specjalistów na miejscu, a Państwa inwestycja prowadzona jest przez doświadczonego kierownika
 • współpracujemy z Regionalnymi Dyrekcjami Ochrony Środowiska na terenie całego kraju
 • posiadamy bogate doświadczenie przy różnego rodzaju inwestycjach
 • Firma posiada bogate doświadczenie konsultingowe świadcząc usługi od 2007 roku na zlecenie inwestorów polskich i zagranicznych, realizujących w Polsce inwestycje infrastrukturalne, przemysłowe, a także komercyjne.

Nasza firma zapewnia:

 • gwarancję bezpieczeństwa realizowanego projektu od rozpoczęcia do zakończenia inwestycji
 • oszczędność czasu oraz zmniejszenie kosztów realizacji inwestycji
 • stały monitoring na każdym etapie realizowanego projektu
 • zminimalizowanie ryzyka niepowodzenia oraz skrócenie czasu realizacji inwestycji
 • możliwość natychmiastowego reagowania w razie potrzeby dzięki doświadczonemu zespołowi specjalistów, stanowiących wsparcie od studium wykonalności aż do planowania, konsultacji i realizacji inwestycji
 • wczesną identyfikację ograniczeń oraz możliwość szybkiego podejmowania decyzji w celu uniknięcia kosztownych opóźnień w trakcie planowania i realizacji inwestycji.

Siedziba główna Ansee Consulting:
ul. Św. Antoniego 2/4
Brama D, Piętro IV, Pasaż Pokoyhof
50-073 Wrocław
Telefon | Fax: +48 71 398 84 16
Email: biuro@ansee.pl |Strona internetowa: www.ansee.pl

Patroni medialni:

ioze

Rejestracja:

Formularz:
DOC
PDF

Cena:
– 890 PLN netto do dnia 2 maja 2017
– 990 PLN netto od dnia 4 maja 2017